Napisz

Czasem trzeba zjechać do pit stopu

W ramach badania Polskie firmy w pułapce przyspieszenia przeprowadziliśmy szereg wywiadów jakościowych, podczas których spytaliśmy przedstawicieli polskich przedsiębiorstw oraz uczelni o ich doświadczenia i opinie związane ze zjawiskiem wypalenia organizacji i zespołów, a także towarzyszącego temu zjawisku, choć nie tylko, wypalenia zawodowego pojedyńczych pracowników. Oto niektóre z tych wypowiedzi...

więcej...

Terapia przez smartphona może więcej

Choć pandemia utrudniła dostęp do terapeutów, osoby walczące z uzależ- nieniami coraz mocniej wspierają no- woczesne technologie. Posługująca się sztuczną inteligencją polska aplikacja jako pierwsza na świecie może przewidzieć na- wrót choroby.  

więcej...

Polski start-up pomoże w leczeniu depresji, uzależnień i traumy koronawirusa

Polski start-up, który już wspiera uzależnionych dzięki mechanizmom sztucznej inteligencji, zamierza zaproponować do końca 2020 roku cyfrowe narzędzia terapeutyczne dedykowane walce m.in. z depresją, zaburzeniami odżywiania, traumą koronawirusa czy zagadnieniami psychologii sportu.

więcej...

Aplikacją w uzależnienie

Nie sztuką jest nie upaść, ale podnieść się z każdego upadku – mówi znane powiedzenie. Marcin Brysiak upadał, ale dziś mocno stoi na nogach. Stworzył aplikację, która pomaga takim jak on – uzależnionym od alkoholu.

więcej...

Jak się poci CEO

Co informacja o tym, że regularnie uprawiamy sport, może powiedzieć o nas jako pracownikach?

więcej...

Pustynni Wojownicy

Jednym z warunków startu w ultramaratonach 4 Deserts jest wykupiona polisa na życie, ktora zawiera koszt transportu zwłok do kraju, z którego pochodzi zawodnik. I już samo to świadczy o skali wyzwania, przed jakim stają uczestnicy tych biegów...

więcej...
0.159s / 16044.91 kB / 226 inc